Hoşgeldiniz
Kayalar Terrace Otel

Doğa turizminde iddialı otelimiz, 2014 yılbaşı itibarıyla Çanakkale Assos yakınlarındaki kutsal İda Dağı’nın (Kazdağları) eteklerinde konuşlanmış oksijen zengini Kayalar Köyü’nde hizmete açılmıştır. Assos ve Kazdağı otelleri arasında popüler bir yer edinmiştir.

Dağdan gelen çam ve zeytin kokulu havayı üzerinize yükleyen kanyonun usul esintisi yüzünüze değerken, cennetin böyle bir şey olduğunu hayal edeceksiniz.

Assos Kayalar Terrace Otel’de, işte bu hayalin içindesiniz… Kahvaltıda servis edilen kekik kokulu altın gibi ışıldayan zeytinyağı ile buram buram odun ekmeğini buluşunca, hayalin gerçeğe dönüştüğüne tanıklık edeceksiniz. Yöresel ve tamamen organik ürünlerden oluşan zengin kahvaltımıza eşlik eden Edremit Körfezi Ayvalık’tan Midilli’ye dek bir manzara sunar ki, sanki elinizi uzatınca tutacakmışsınız gibi.

Ege’nin bu güzel köyünde, isterseniz Kazdağı’nın birbirinden lezzetli ot yemeklerini tadabileceğiniz gibi, bu güzel otlarla doğal ortamda beslenen hayvanlarımızın Dry Aged işleminden geçmiş etlerini, ızgaramızdan yiyebilirsiniz.

“Modern ve klasik çizgilerden oluşan konsept otelimizde kendinizi şımartmaya ne dersiniz?”

Ayvacık Kayalar Terrace Otel Balkon Resim 1
Ayvacık Kayalar Terrace Otel Resim 1