+90 (286) 764 00 32 / 34
Rezervasyon
Hoşgeldiniz

Kayalar Blue Beach & Hotel

Günümüzde Kaz Dağları ve otantik köy yaşamı giderek daha popüler hale gelmeye başlamıştır. Bölgenin köklü ve ilk yatırımcılarından olan İda Assos geleceği görmüş ve yeni yatırımı ile bölge kalkınmasına ve doğa turizminde öncü olmaya devam etmektedir.

Tatilinizi özel kılan detaylar bizimle başlar...

Assos Kayalar Blue Beach & Hotel Restaurant
Assos Kayalar Blue Beach & Hotel Plaj
Kayalar Blue Beach & Hotel
Odalar
Kayalar Blue Beach & Hotel
Assos Kayalar Blue Beach & Restaurant
Restaurant

Blue Beach & Restaurant

Misafirlerimiz için iddialı ve gurur duyduğumuz bir kahvaltı hazırladık. “Kahvaltının mutlulukla ilgilisi olmalı” diyerek, kendi şehrinde, yerel üreticisinden tedarik ettiğimiz ürünlerin damaklarınızda şölen yaratacağından eminiz. Belki de ilk kez tadına bakacağınız bu farklı lezzetler, tatilinizin hatırladıkça gülümseten bölümlerden olacak.

Organizasyon

Bahçe

Siz ve sevdikleriniz için doğanın taptaze güzelliklerini ve huzurunu bir araya getiriyoruz. Bahçemiz, sadece yeşilliklerle dolu bir mekan değil, aynı zamanda hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir sahne. Düğünler, nişan törenleri, özel kutlamalar veya iş etkinlikleri gibi her türlü organizasyonunuz için en uygun atmosferi sunuyoruz.

Assos Kayalar Blue Beach & Hotel Bahçe
Assos Kayalar Blue Beach & Hotel Düğün & Davet
Organizasyon

Düğün & Davet

Düğününüzü Özel Kılın. Denizin Kusursuz Güzelliği ve Yeşilin Tazelikleri İçinde Bir Başlangıç Hayatınızın en özel anlarından birini kutlamak için mükemmel mekanı buldunuz. Otelimiz, sahip olduğu eşsiz plajı ve büyüleyici bahçesi ile düğününüzü unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için sizi bekliyor.

Plaj

Otelimizin hizmetleri arasında yer alan özel kıyı alanımızda, denizin kusursuz serinliğiyle bütünleşerek anın keyfini çıkarın.

Park Alanı

Araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz bu alan, seyahatinizin keyfini çıkarırken endişe duymadan vakit geçirmenizi sağlar.

Oda Servisi

Zengin menümüzle odanızın rahatlığında lezzetli yemekleri ve içecekleri deneyimlemek isterseniz, oda servisimiz sizin için burada.

Restaurant

Restoranımız, lezzetli yemekleri ve sıcak atmosferi ile konforlu bir yemek deneyimi sunar. Arkadaşlarınız ve ailenizle keyifli vakit geçirin.

İnternet

Otelimizde kesintisiz ve hızlı internet erişimi sağlayarak, seyahatiniz sırasında bağlantınızı kolayca sürdürmenizi amaçlıyoruz.

Kahvaltı

Otelimizde konaklamanız sırasında güne enerjik bir başlangıç yapmanız için özenle hazırlanan zengin kahvaltı seçenekleri sunuyoruz.

Yorumlar

Misafirlerimiz ne diyor?