The Rock

The Rock Restaurant her türlü toplantı, davet, şirket etkinliklerinde sizin için en ideal ortamı sunar.

Yaklaşık 80 kişilik salon kapasitesi olan restoranımızda, toplantı sunumlarınız için projeksiyon sistemi ve 127 ekran Smart TV mevcuttur.

Gurme ve deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanan aperatifler ve kahve molası ikramları ile toplantı verimliliğinizi arttırabilir, toplantı sonrasında ise Dry Aged sistemi ile ekstra lezzetlendirilmiş etlerin yanında, Girit mutfağı, günlük deniz balığı ve birbirinden lezzetli mezelerden oluşan geniş menü seçeneklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Günün yorgunluğunu atmak için, nefes kesen manzaraya karşı barımızdan bir içecek almanız yeterli olacaktır.

Gökyüzüne yakın, cennetten bir kesit olan Kartal Yuvası Otel’de ister şık bir akşam yemeği, ister bir şirket toplantısı gerçekleştirdiğinizde; profesyonel hizmetin keyfini çıkarabilir, size özel bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

Kahvaltı servisi:   Kahvaltı 09.00 – 11.30 arasında servis edilmektedir.

Misafirlerimiz için iddialı ve gurur duyduğumuz bir kahvaltı hazırladık. “Kahvaltının mutlulukla ilgilisi olmalı” diyerek, kendi şehrinde, yerel üreticisinden tedarik ettiğimiz ürünlerin damaklarınızda şölen yaratacağından eminiz. Belki de ilk kez tadına bakacağınız bu farklı lezzetler, tatilinizin hatırladıkça gülümseten bölümlerden olacak.

Günlük olarak değişen kendi üretimimiz reçel çeşitleri, bölgemizden peynir, kendi bahçemizden zeytin çeşitleri, yine kendi bahçemizden zeytinyağımız, bahçemizden toplanan taze domates salatalık ve yeşillikler ve sayamadığımız 30’un üzerinde çeşit…

Keyifli bir kahvaltıdan sonra artık tüm enerjinizle kendinizi doğaya teslim edebilir ve doya doya yüzüp, u zun yürüyüşler yapabilirsiniz.