Hoşgeldiniz
Assos Kartal Yuvası Otel

2006 yılında Çanakkale Assos yakınlarında kurulmuş olan otelimiz, Nisan 2023 itibariyle tamamen yenilenmiş bir konsept otel olarak hizmete açılmıştır.

Kartal Yuvası Otel, kutsal İda Dağı (Kazdağları) eteklerindeki konumu ve yıl boyu açık olması nedeniyle Assos Otelleri (Behramkale Otelleri) ve Kazdağları Otelleri içinde iyi bir yere sahiptir. Deniz manzaralı otelimiz, yaklaşık 180° deniz görme açısıyla ve 160 m. rakımdan deniz manzarasına sahip olan dünyadaki ender manzara otellerindendir. Üstelik tüm odalardan da bu büyüleyici manzaranın tamamına şahit olabilirsiniz.

Otelimiz yamaçtaki bir kayanın üzerinde kurulmuş olup, yeşilin ve mavinin içiçe geçtiği noktada; eşsiz ve dayanılmaz bir güzelliktedir.

The Rock Bar & Restaurant’ta oturduğunuzda, Midilli Adası ve Edremit Körfezi’nin uçsuz bucaksız deniz manzarasıyla birlikte zeytin ve çam ağaçlarıyla bezenmiş ormanın sizi kucakladığını göreceksiniz.. Bu muhteşem güzelliklerle kendinizi cennetten bir kesitte hissedeceksiniz. O halde gözlerinizi kapatın bir hayal kurun… Şehrin kalabalığından uzaktasınız. Yemyeşil ağaçların arasında, gökyüzüne biraz daha yakınsınız. Bir tarafta uçsuz bucaksız masmavi denizi ve yakamozların dansını, diğer tarafta yemyeşil ağaçları görüyorsunuz. Güneşin nazlı nazlı süzülerek denizin üzerinden batışını seyrediyorsunuz.

“Ruhunuzu dinlendirin”

Kartal Yuvası Bahçe Salıncak
Kartal Yuvası Bahçe Oturma Alanı